• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po nesėkmingo starto šių metų Baltijos moterų futbolo lygoje Šiaulių „Gintros“ komanda atsitiesė ir antrajame ture iškovojo pergalę Rygoje. Lietuvos čempionės užtikrintai 3:1 (2:0) nugalėjo aikštės šeimininkę RFS ekipą bei sugrįžo į pergalių kelią įsirašydamos pirmuosius 3 taškus turnyrinėje lentelėje.

Pirmajame ture geltonai juodos namuose netikėtai 0:1 turėjo pripažinti Saku „Sporting“ pranašumą.

Šios dienos rungtynėse komandai ir toliau negalėjo padėti traumą patyrusi brazilė Sabrina Amorim.

„Gintrietės“ pirmajame kėlinyje nepaisant viešnių statuso aikštėje sugebėjo šeimininkauti ir primesti savo taisykles. Po standartinės padėties, kamuolį tiksliu smūgiu galvą į vartus nukreipė ir komandą į priekį išvedė Valentina Mana.

Po dešimties minučių „Gintros“ puolėja gražiu smūgiu antrą kartą nuginklavo varžovių vartininkę – 2:0.

Antroje rungtynių dalyje gintrietės ir toliau išlaikė žaidimo gijas savo kontrolėje, o 62-ąją minutę preciziškai tiksliu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė po pertraukos aikštėje pasirodžiusi Marija Galkina – 3:0.

Varžovėms pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau geltonai juodos išsaugojo įgytą pranašumą ir šventė pelnytą pergalę – 3:1.